• Шукайте нас

Бухгалтер. Лише переваги.

 
 

Бухгалтер. Лише переваги.

Чим приваблива професія бухгалтера?
Багато хто вважає роботу бухгалтера рутинною і нудною. Суцільні цифри, постійно повторювані операції, відсутність творчості. Але ставши практикуючим бухгалтером ваша думка може кардинально змінитися!
Отже, в роботі практикуючих бухгалтерів є безліч плюсів:

Розвивається логічне мислення. Японські кросворди і ребуси «відпочивають» у порівнянні з формуванням проводок! І якщо перше - хобі, то в роботі вміння правильно все «пов'язати» дуже високо цінується. Звичайно, з часом перестаєш замислюватися про те, як і чому вибираєш той чи інший рахунок, діючи «на автоматі».

Виробляються навички. Повторення - мати навчання. І те, що спочатку робилося довго і важко, після кількох спроб займає зовсім небагато часу. За рахунок цього в робочому дні можна викроїти час для відпочинку та самоосвіти.

Поліпшується самодисципліна. У бухгалтерії важлива будь-яка дрібниця, будь-яка деталь. Мимоволі звикаєш робити все ретельно і на совість. Все має сходитися «копійка в копійку»! Прийнявши цю установку, починаєш ретельніше планувати і контролювати і особистий бюджет, що утримує від непродуманих витрат.

Постійний потік нової інформації. Якщо Ви «дружите» з цифрами, за сухими документами та звітами можна побачити цікаву картину ведення бізнесу. Адже всі господарські операції фірми «проходять» через руки бухгалтера. Людина, схильна до аналізу, може відстежити по бухгалтерії ефективність управлінських рішень керівництва. Бухгалтер бачить, наскільки прибуткова фірма. Для нього не буде сюрпризом звістка про закриття компанії або скорочення штату, тому можна встигнути підготуватися і вчасно змінити роботу. Крім того, сучасне життя вимагає від бухгалтера гнучкості і постійного підвищення кваліфікації. На цій посаді доводиться постійно вчитися, так як змінюється законодавство, з'являються нові інструменти, програми і технології. Загалом, нудьгувати не доведеться.

Стабільність. По-перше, приблизний обсяг роботи заздалегідь відомий і піддається плануванню. Рідко доводиться робити щось «на вчора». По-друге, попит на фахівців завжди залишається високим. Навіть у 40-50 років бухгалтеру не загрожує відмова на новій вакансії. Навпаки, досвід завжди працює на Вас.

Спілкування. Бухгалтеру доводиться мати справу з безліччю людей. Виробляється впевненість у собі, вміння говорити «ні», наполягати на своєму і знаходити підхід до різних співрозмовників.

Влада. Ви маєте право вимагати звіт навіть у керівництва фірми. А прості співробітники будуть зацікавлені в хороших відносинах з Вами - від Вас багато що залежить. Наприклад, чи вчасно сплачені рахунки, видана зарплата і т.д.

Можливість працювати на себе. Зараз багато невеликих компаній віддають ведення бухгалтерії «на сторону». Ставши гарним фахівцем, Ви можете взяти на обслуговування одну або декілька фірм. При цьому Ви будете самі розпоряджатися своїм часом, та й дохід зросте.

Чудовий поет Борис Чичибабін все життя пропрацював бухгалтером в трамвайно-тролейбусному управлінні. Як бачите, бухгалтер - не обов'язково прискіпливий зануда, який вміє тільки копатися в паперах.