• Шукайте нас

Юридичні послуги

Роль своєчасної наданої юридичної допомоги важко переоцінити. Вона може знадобитися всім - і фізичним лицям, і тим більше організаціям та підприємствам. І від того, наскільки юридична допомога буде кваліфікована та якісна, залежить подальша доля людини чи компанії, яка в судовому порядку вирішує спори. Саме тому юридичні послуги сьогодні дуже затребувані, а юридичні компанії впевнено та надовго закріпились як одна із повноправних складових бізнесу. У розділі «Юридичні послуги» знаходяться адреси та телефони компаній та юристів Луцька, що надають юридичні послуги, а також контактні дані адвокатів та нотаріусів. Основний напрямок адвокатської діяльності - консультації та представництво інтересів і прав юридичних і фізичних осіб в суді. Що стосується юридичних послуг, то тут вам допоможуть зареєструвати, перереєструвати індивідуального підприємця, ТОВ, сприятимуть в отриманні ліцензії, сертифіката, допоможуть в оформленні рухомого і нерухомого майна та багато іншого.
Більшість людей не можуть захистити себе через незнання законів або через неправильні дії, які скоюють без кваліфікованої юридичної допомоги, при цьому вони витрачають свої сили, нерви і гроші, а юрист може надати цю допомогу. Адвокат, маючи професійні навички в юриспруденції, здійснить захист Ваших цивільних прав в судах або в правоохоронних органах.
Великий досвід адвокатів допоможе кваліфіковано вирішити Ваші проблеми в різних галузях права: кримінальні справи, адміністративне провадження, стягнення боргів, трудові та корпоративні спори, житлові та земельні питання, банківські справи, розлучення і поділ майна, виховання дітей і реалізація батьківських прав, питання опіки та піклування, робота з колекторами, легалізація майна, отримання виду на проживання і громадянства України і багато інших правових питань.
Для ведення Вашої справи, необхідно укласти з адвокатом договір на надання юридичних послуг в різних галузях права. Ви як довіритель доручаєте на підставі довіреності, завірену нотаріусом бути Вашим представником в судових інстанціях, у всіх державних та недержавних установах й підприємствах. Ціни на послуги юриста залежать від складності справи, його обсягу і в якому суді буде воно розглядатися.
У кожного адвоката «своя ціна». Кожен оцінює свою працю за своїми професійними якостями. Однак не завжди найкращим може бути найдорожчий юрист. Досвід, практика і пізнання так само можуть бути різними у адвокатів. Тому ми радимо проконсультуватися у кількох юристів, перш ніж зробити свій вибір, оскільки Ви довіряєте йому рішення саме Вашої проблеми і від його професіоналізму залежатиме доля Вашої справи.
Також в нашому каталозі Ви зможете відшукати компанії, які надають юридичні послуги:
- віддалено;
- в офісі Вашої організації;
- різне поєднання вищевказаних варіантів.
Своєчасно надана юридична допомога позбавить Вас від несприятливих наслідків у майбутньому. Фахівці з розділу «Юридичні послуги» допоможуть уникнути помилок, пов'язаних з юридичною неграмотністю.

0

Коментарі: 0
М. Луцьк, вул. Рівненська, 1
(0332) 250343
0

Коментарі: 0
м.Луцьк, пр.Соборності, 32/11
(0332) 78-03-73, (095)64-64-977, (067)9945913
0

Коментарі: 0
м.Луцьк, пр. Перемоги 12/19, зупинка Історичний ф-тет
(0332) 234622