• Шукайте нас

Медичний центр Ваш лікар
Волинська область, м. Луцьк, вул. Сенатора, 5
(0332) 721-449, (095) 425-42-67, (097) 899-52-72, (093) 715-68-97

Медичний центр Ваш лікар

 
 
Опис: 

     Історія створення медичного центру «Ваш Лікар» нерозривно пов’язана з ім’ям Петровського Валентина Францовича, який заснував школу гінекологічної хірургії екстра класу, виховав і вивчив десятки кваліфікованих лікарів. За плечима цього видатного лікаря понад 30 років професійної діяльності, більше 20 000 оперативних втручань, десятки удосконалених ним хірургічних методик, тисячі немовлят, що з’явились на світ з Божої волі та з його допомогою. В 2001 р. Петровський Валентин Францович отримав звання Заслуженого Лікаря України.
     Основними пріоритетами нашого медичного центру є поєднання досвіду і професіоналізму провідних лікарів ультразвукової діагностики Волині з потужностями найсучаснішого діагностичного обладнання. Вже за два роки відповідальної і сумлінної роботи медичний центр «Ваш Лікар» заслужив повагу і довіру людей. Сюди звертаються, коли діагноз довгий час залишається під питанням, коли вирішується подальша тактика ведення хворого, тобто, коли потрібна експертна висококваліфікована діагностика.
     Тут діагностують не лише акушерсько-гінекологічну патологію, а й захворювання усіх внутрішніх органів: щитовидної залози, молочних залоз, простати, серця та ін., а також надають консультації сімейний лікар, кардіолог, дерматолог, гомеопат. Команду лікарів медичного центру «Ваш Лікар» об’єднує відповідальне ставлення до кожного пацієнта, високий професіоналізм, впровадження в практику нових медичних технологій.

Послуги: 
Діагностика і лікування жіночого непліддя
Хірургія фіброміоми матки
Лазерна хірургія шийки матки
Хірургічне лікування нетримання сечі (оперативна урогінекологія)
Пластична хірургія
Інтимна хірургія
Гістерорезектоскопія
Атипові операції в гінекології
Консультації гінеколога
Діагностика гінекологічних захворювань
Гомеопатичне лікування
Високоточна УЗД-діагностика
Консультація мамолога
Консультація уролога
Консультації по вагітності
Консультація уролога
Поділитися: 

Додати відгук