• Шукайте нас

ПП " БОШ - ТЕПЛО"
м. Луцьк, Вул. Степана Бандери,14 (колишня Суворова)
(0332) 21 - 04 - 15, (067) 779 - 26 - 06, (095) 825 - 49 - 97

ПП " БОШ - ТЕПЛО"

 
 
Опис: 

Переваги сучасного автономного опалення
     ПП "Бош-тепло» надає комплекс послуг, що містять у собі проектування систем опалювання, водопостачання, каналізації, продажу опалювальної техніки, монтажу, а також гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування.
Підприємство продає та встановлює тільки сучасне високоякісне обладнання, переважно німецького виробництва “BOSCH".
Встановлює та продає газові, на твердому паливі та електричні опалювальні котли.
При монтажі систем опалення підприємство використовує труби, крани, з'єднання лише високої якості з гарантованим терміном експлуатації.
     Підприємство не тільки продає, а і надалі повністю відповідає за свою роботу та обладнання, укладаємо договір з кожним клієнтом, що гарантує своєчасне і якісне обслуговування.
На підприємстві працюють висококваліфіковані спеціалісти, які пройшли теоретичне і практичне навчання в провідних іноземних компаніях, що постачають обладнання на Україну.
ПП "Бош-тепло" є офіційним представником з продажу та сервісним центром опалювального обладнання фірми “BOSCH", "JUNKERS".
Газові котли та колонки “BOSCH" – це втілення надійності та комфорту вашої оселі.
Для ринку СНД “BOSCH" виготовляє котли та колонки, які пристосовані до тиску газу на 13 мбар (в Європі виготовляються такі пристрої лише на 25 мбар). Газова колонка “BOSCH" є найкращою серед існуючих аналогів. Вона відрізняється своїми невеликими розмірами, безшумністю, стабільною температурою води на виході, безпечністю використання, а також працює при мінімальному тиску води.
Тепло в вашій оселі забезпечить водяне підігрівання підлоги, яку монтує підприємство: повітря нагрівається по всьому периметру кімнати, що особливо важливо, коли у вас є маленькі діти.
Газові котли, які реалізує підприємство забезпечить вашу оселю стабільно гарячою водою заданої вами температури. Котли на 30-40% економніші за витратами газу в порівнянні зі старими радянського виробництва.
У зв'язку з подорожчанням газу, проблема заміни старих опалювальних котлів радянського виробництва постала перед багатьма. Якщо брак коштів не дозволяє замінити повністю всю систему опалення, ПП "Бош-тепло" пропонує вирішення цієї проблеми-встановлення сучасних котлів без заміни труб та чавунних батарей, що дозволить у двічі заощадити ваші гроші.
Актуальним сьогодні є встановлення твердопаливних котлів, які працюють на різних видів палива і можуть використовуватись у газифікованих і не газифікованих районах. Підприємство встановлює опалювальні котли різної потужності, системи нагнітання повітря стабілізує процес горіння, під час якого забезпечується повне спалювання палива.
Управління газових котлів здійснюється за допомогою кімнатних терморегуляторів, які дозволяють керувати роботою опалювального котла в залежності від кімнатної температури повітря та забезпечують її стабільність. Це дозволить з економити близько 10% газу.
При потребі споживання великої кількості гарячої води підприємство продає, монтує та обслуговує бойлери, які нагрівають воду за рахунок протоку води системи опалення через них.
  Перепади напруги – що робити
     ПП "Бош-тепло" реалізує та проводить монтаж стабілізаторів напруги, різної потужності.
Ми все більше звикаємо до комфорту та працездатності  нашої побутової апаратури, наша техніка полегшує нам життя і створює максимум комфорту. Ми дивимось різні фільми і насолоджуємось прекрасною музикою, але в один прекрасний день  мигають лампочки і наш улюблений музикальний центр миттєво замовкає, а зображення на телеекрані  перетворюється в одну крапку і з легким тріском назавжди зникає; холодильник розморожується і тече, а дуже дорога пральна машина не реагує на вмикання. Будь-які спроби реанімувати вашу техніку власними силами не призводять до бажаного результату.
В сервісному центрі нам говорять, що вона вийшла з ладу по причині перепадів напруги, і не підлягає гарантійному ремонту. Ми сумно видихаємо і йдемо купувати нову.
Причина в усіх цих випадках одна – незаплановані стрибки і перепади напруги. В більшості випадках це пов'язано з перенапругою і перенавантаженням в мережі. При зменшенні напруги обладнання ще може відмовитись працювати тимчасово, але при перенапрузі згорають назавжди. Можна безкінечно шукати цьому причину (аварії на підстанціях. старі трансформатори і проводка. короткі замикання і т.д. ), але набагато убезпечити свою техніку завчасно.
Для цього і існують різні пристрої по стабілізації напруги в мережі. До таких пристроїв відносяться. перш за все, стабілізатори напруги, які при на стабільній вхідній напрузі, все-таки підтримують на виході номінальну напругу в електромережі. Це повністю автоматичні пристрої розраховані на непереривний режим роботи і не потребують постійної уваги і особливого догляду.
Основною характеристикою стабілізаторів напруги являється потужність підключеного   навантаження. Саме на основі цього параметру здійснюється вибір тої чи іншої моделі. При цьому необхідно враховувати, що потужність стабілізатора повинна бути рівна або трішки більша потужності того пристрою, для захисту якого він призначений. Таким чином, розрахувавши потужність всіх пристроїв. захист яких необхідно забезпечити, можна легко визначити, яка модель стабілізатора напруги потрібна в даному випадку. Можна звичайно не поглиблюватись в довге вираховування, купити стабілізатор максимальної потужності. Однак така модель буде коштувати дорого, і чи буде логічно встановлювати цей стабілізатор, потужність якого буде використовуватись лише на 15-20%. Дуже важливо пам'ятати, що деякі електропристрої мають пускові токи, які в декілька разів перевищують токи номінальні. Це характерно для пристроїв, які мають в схемі асинхронні двигуни, наприклад холодильники, насоси, тому стабілізатор для таких пристроїв необхідно підбирати з двох- трьох кратним запасом потужності.
Як захистити одночасно велику кількість електропристроїв, наприклад, в себе в офісі? Необхідно врахувати декілька факторів: по-перше, як влаштоване розгалуження живлення напруги в приміщенні, тобто наскільки зручно буде встановлювати один спільний однофазний або трьохфазний стабілізатор напруги або декілька окремих стабілізаторів в уже наявне розгалуження; по-друге, як правило, один великий стабілізатор, рівний потужністю кільком окремим, обходиться набагато дешевше. Але індивідуальний захист ефективніший і сумарна надійність декількох стабілізаторів набагато більша за надійність одного.
Хороший стабілізатор достатньо дорогий. В яких випадках можна рахувати, що його придбання оправдане? Можна впевнено сказати, що така покупка на 100% оправдає себе в двох випадках.
По-перше, коли напруга настільки низька, що без її стабілізації побутові пристрої не працюють ( характерно для сільських електромереж ).
По-друге, якщо вартість пристроїв в 3-5 ..., 10 раз вища вартості стабілізатора.
Електричне    опалення – це розкіш чи реальність.
Відсутність газу в поліських районах Волинської області особливо в селах вимушує населення з року в рік заготовлювати дрова та купувати торфобрикети для обігріву своїх будинків, на що витрачаються значні кошти та дорогоцінний час. Однак кожен  мріє проживати з комфортом, в будинку  підтримувати чистоту, що дуже важко зробити при пічному опаленні.
Створити затишок, комфорт та чистоту  Вам допоможе приватне підприємство „Бош-тепло”. Врахувавши в своїй діяльності побажання читачів ми розробили нову програму влаштування економного електричного автономного опалення, використовуючи новітні технології та економічні електрокотли. Встановлюючи сучасну систему опалення та економічний котел економія електроенергії досягається комплексним проектуванням батарей, трубопроводів та котла.
ПП "Бош-тепло" надає повний спектр послуг, що стосується опалення, водопостачання, каналізації, а саме:
- проектування систем опалення, водопостачання, каналізації;
- продаж сертифікованих та пристосованих до наших умов експлуатації котлів, батарей, труб, з’єднань та решти матеріалів для вказаних систем;
- встановлення котлів та всієї системи опалення, водопостачання та каналізації з наданням гарантії на виконані роботи;
- гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування котлів із укладанням відповідних договорів на сервісне обслуговування.
Електричні котли, які ми встановлюємо є  автоматичними, не потребують постійного нагляду, передбачені виробником датчики захисту, а саме: контролю протоку теплоносія, клапан тиску в системі, обмежувач температури, автоматичний повітроспускник -  забезпечують надійну і безпечну роботу котла.
В комплект електричного котла входить кімнатний терморегулятор, який контролює задану температуру в приміщенні і при необхідності посилає сигнал включення чи виключення котла, при  такому управлінні котлом економиться до 20 % електроенергії. Також в комплектацію котла входить циркуляційний насос, група безпеки і манометр.
Одним з важливих факторів є можливість монтажу системи опалення де проживають люди, при мінімальному забрудненні будинку, а  при наявності пічного опалення, яке ми рекомендуємо залишити на випадок тривалого відключення електроенергії, роботи можуть проводитись і в холодну пору.
Звичайно найбільше цікавить вартість даного комфорту. Проектуючи середній будинок 60-80 м. кв., вартість з сучасними батареями, трубопроводами, котлом та роботами становить  біля 15000 грн.
    В подальшому споживання електроенергії залежить від утеплення будинку приблизно 1000 кВт на місяць при морзі – 10 градусів.
    Дане опалення вигідне в районах з пільгами на електроенергію.
ПП "Бош-тепло"  бажає всім, щоб у вашім домі завжди було тепло, комфортно і затишно.
Звертайтесь до нас за адресою м. Луцьк, проспект Президента Грушевського 8/35. тел. 0332-24-39-42, моб.8-067-77-92-606, 0958254997  і ви відчуєте всі переваги сучасного автономного опалення.

Послуги: 
Продаж та монтаж газового обладнання
Продаж сантехнічних матеріалів
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування котлів, колонок
Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації
Проектування систем опалення
Поділитися: 
Фото: 

Додати відгук