• Шукайте нас

ПП Газавтосервіс
М. Луцьк, Дорожний провулок, 4
0332) 78 37 70, (0332) 78 87 99, (050) 638 40 96, (067) 361 84 00

ПП Газавтосервіс

 
 
Опис: 

Газавтосервіс - основний вид діяльності переобладнання автомобілів на газове паливо.
Наше підприємство одним з перших вийшло на ринок газового обладнання. Набутий досвід та підтримка виробників ГБО, дозволяє нам виконувати переобладнання з високим рівнем якості, та помірними цінами. 
Ми є офіційним дистриб’ютором провідної компанії «ХКД- Трейд», яка є лідером на українському ринку газу BRC (Італія) з 1998 року.
Cпівпрацюємо з провідними європейськими компаніями-виробниками ГБО, такими як: Томасетто (Tomasetto), СТАГ (STAG), Бигас (Bigas), Лехо (Lecho), Вальтек (Valtek), Реил (RAIL), Ловато (Lovato), Заволи (Zavoli), Автогаз Италия (Autogas Italia) та ін.
Ми маємо всі необхідні дозвільні документи від ГАІ та МВС. 
При постановці авто на газ всі клієнти отримують необхідний пакет документів для реєстрації. П.П. «Газавтосервіс» отримало дозвіл на проведення технічного огляду автомобілів з ГБО, та має право видачі технічних талонів
ПП «Газавтосервіс» виконує переобладнання, монтаж, діагностику газобалонного обладнання для всіх типів автомобілів; проводить сервісне обслуговування та надає гарантію. Фірма займається торгівлею та має достатній асортимент запчастин газобалонного устаткування.
Наші досвідчені працівники підберуть найкраще, перевірене рішення для Вашого авто,які постійно довершують свої знання та навики.

Послуги: 
Зварювальні роботи
Встановлення газобалонного обладнання
Комп'ютерна діагностика автомобілів
Продаж балонів на вантажні та легкові автомобілі (на газ метан, пропан)
Опосвідчення балонів
Металеві гаражі
Поділитися: 

Додати відгук