• Шукайте нас

Краса та спорт

50 компаній
Салони краси, СПА салони та перукарні

Один із критеріїв досягнення успіху - вміння розслаблятися і відновлюватися...

29 компаній
Сауни

Сауни та бані набули широкого поширення як місце відпочинку у всій Україні....

16 компаній
Спортивні клуби

Заклади краси та спорту завжди були затребуваною та популярною сферою, серед жінок та чоловіків різного віку, адже в кожному місті є чимало людей, які люблять своє тіло та ретельно доглядають за своїм зовнішнім виглядом. Саме тому в місті щорічно з'являється багато нових закладів, які надають косметичні та оздоровчі послуги.
Зорієнтуватися серед багатьох організацій Луцька, які надають послуги в сфері краси та спорту не так то й просто. Щоб знайти підходящий салон з потрібним переліком послуг, чудовими майстрами та приємними цінами, потрібно відвідати немало закладів. Каталог компаній Візитка Луцька спростить для вас пошук хорошого салону краси чи спортивного клубу. На сторінках нашого каталогу розміщені найкращі компанії Луцька, які надають послуги по догляду за волоссям, обличчям та тілом. Відвідайте розділи «Салони краси та СПА», «Сауни», «Спортивні клуби», і ви безперечно знайдете потрібну для себе інформацію. Кожна організація сама надає інформацію про свої послуги та їх вартості, інформує своїх клієнтів про акції та знижки, надає спеціальні пропозиції, слідкує за тим, щоб адреса та контактна інформація закладу були вказані правильно.
Бізнес-портал Візитка - це чудовий каталог, в якому кожна компанія може зробити рекламу та залучити за допомогою цієї реклами клієнтів. Кожен користувач може пролистати каталог та зрівняти відгуки та ціни на аналогічні послуги в різних салонах, довідатися про різновиди косметичних процедур, знайти сауну, котра найближче розташована до його дому чи роботи. Словом, вся інформація про салони краси та СПА, сауни та спортивні клуби Луцька зібрані в одному місці.
Для того, щоб краще зорієнтуватися та скоріше знайти адресу чи телефон якогось салону краси чи спортивного клуба, скористайтеся строкою пошуку чи інтерактивною картою на нашому сайті. А якщо ви маєте бажання отримати трохи більше інформації про життя міста Луцьк, відвідайте інші розділи нашого порталу: «Ресторани та кафе», «Магазини Луцька» та ін.