• Шукайте нас

Медицина

0 компаній
Аптеки
4 компанії
Ветеринарія
22 компанії
Медичні центри

Здоров'я - це саме важливе та цінне, що може бути в житті кожної людини....

0 компаній
Оптики
1 компанія
Стоматологія

Для кожної людини медичні установи - це такі місця, куди краще не потрапляти. Однак мати уявлення про розташування і контактну інформацію даних закладів усе-таки варто. Адже в разі виниклої необхідності ми опиняємося в замішанні: куди дзвонити, бігти, де шукати і що шукати? Медичних установ в Луцьку дуже багато. Також щороку в місті з'являються нові медичні центри та аптеки. Як розібратися і вибрати ту установу, яка підходить саме в вашій ситуації? Як підібрати медичний заклад, який надає потрібну вам послугу та знаходиться при цьому близько від вашого будинку? Хочете відшукати хорошого спеціаліста, ознайомитися з послугами того чи іншого медичного центру? Потрібно уточнити адресу будь-якої аптеки? Ми допоможемо вам!
В даному довіднику представлені контактні дані всіх приватних і державних лікувальних закладів та медичних установ міста Луцьк. Для зручності пошуку ми поділили розділ «Медицина» на підрозділи: «Аптеки», «Ветеринарія», «Медичні центри», «Оптики» та «Стоматологія». Каталог має зручну систему пошуку, що дозволить будь-кому користувачеві швидко знайти необхідну інформацію.
Клікнувши на назву медичного закладу, ви побачите більш детальну інформацію про нього - адресу, телефон, електронну пошту, режим роботи, відгуки, фото.  Дана інформація допоможе швидко та легко відшукати потрібний медичний центр. Як і в інших розділах, дані про заклади медицини на сторінках нашого сайту розміщують самі власники, тому можете не сумніватися, що на вас чекає сама вірна інформація. Каталог медичних установ постійно оновлюється, доповнюється та коректується. І якщо вам не вдалося знайти щось сьогодні, відвідайте сайт через декілька днів. Найімовірніше, що потрібна інформація з'явиться.
Іншу корисну інформацію про Луцьк ви також зможете знайти в розділах «Краса та спорт», «Магазини Луцька» та інших розділах нашого порталу.