• Шукайте нас

Салон-магазин вікон Nобілекс
м. Луцьк, вул. Ковельська, 82
(050) 522 88 84, (0332) 285-900, (050) 548 25 85, (0332) 727-494

Салон-магазин вікон Nобілекс

 
 
Опис: 

Відкрийте для себе новий погляд на віконні конструкції з компанією . Ми допоможемо стати Вашій оселі яскравішою, елегантнішою та комфортнішою. А робимо це шляхом, що відрізняється від інших... встановивши високу планку, підвищуємо її день за днем, рік за роком.

На ринку пластикових вікон фірма з 2007 року. Пропонуємо Вашій увазі різноманітні профілі, фурнітуру високої якості, склопакети із забезпеченням тепло-, звукоізоляції, протизламної та протипожежної безпеки, а також екологічності. Вікна виготовляються з профілів   і  від німецького концерну Salamander Industrie Produkte GMBH, склопакети зі скла від концерну Saint-Gobain Glass. Усі складові виробництва відповідають європейським стандартам та підтверджені сертифікатами якості. А завдяки протизламним системам Ви забезпечені надійним захистом оселі.

Наші партнери:                   

Індивідуальна та кропітлива робота з кожним клієнтом дозволяє виконати якісні та надійні вікна за доступними цінами та гарантією не менше 5 років. Наші спеціалісти допоможуть у виборі матеріалів, враховуючи усі особливості Вашого помешкання, проконсультують по всім питанням. І, нарешті, весь процес - від замовлення до виготовлення та встановлення - збереже Ваші витрати та зекономить час.

Наші цілі - це Ваш комфорт!

Послуги: 
- виготовлення конструкцій ПВХ будь-якого рівня складності
- виготовлення склопакетів
- монтаж та обслуговування конструкцій ПВХ
- доставка віконних конструкцій спеціалізованим транспортом
- гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом 5 років
- виготовлення та встановлення гаражних воріт
- москітні сітки, підвіконня, відливи
Години роботи: 
Пн - Пт: з 09:00 до 18:00 Сб: з 09:00 до 13:00 Нд: вихідний. Тел: (050) 548 25 85
Поділитися: 
Фото: 

Коментарі

Додати відгук